• Zaaldiensten

  • Toelichting Zaaldienst (19-10-2021) 

    Indien je verhinderd bent, ben je zelf verantwoordelijk voor het regelen van een vervanger.

    (zie zaaldienstrooster onderaan)

    Openen zaal

    • Kwartier voor de wedstrijd aanwezig zijn
    • Blauwe stoelen opstapelen aan de zijkant
    • Opruimen, papier lege flesjes etc.
    • Tribunes goed zetten
    • Wisselbanken klaar zetten
    • Scorebord aan
    • Controleren doeltjes en netten, mochten er gaten melden aan scheidsrechtersbegeleider en repareren met ty-raps

     Tijdens de wedstrijd

    • Bespreek voor de aanvang van de wedstrijd met de scheidsrechter welke activiteiten van je verwacht worden.

    Standaard is:

    • Scorebord bedienen
    • Tijdstraffen bijhouden
    • Bewaken duur van de rust en het algehele tijdschema van de dag. Zorg ervoor dat wedstrijden niet uitlopen door rust en warm gooi periodes in te korten indien nodig
    • consumptie muntje aan scheidsrechter geven

     Sluiten zaal na de laatste wedstrijd

    • Laat het laatst spelende team hiermee helpen
    • Tribunes opruimen, leuningen eraf en netjes aan de kant van de ventilator zetten (let op: hou 1m ruimte, zorg dat de spullen niet tegen de huid van de hal aan staan)

    (zie onderstaande tekening voor de locatie van de spullen)

    • Wisselbanken achter het trainingsveld zetten
    • Opruimen, papier lege flesjes etc.
    • Vegen met de grote bezems van het hoofdveld en onder de tribune
    • Ventilatoren en verlichting uit
    • Zaal afsluiten en afmelden in de kantine
  • Aanvang tafeldienst Einde tafeldienst Team Naam
    24 oktober      
    10.35 uur 12.00 uur HA Abdou & Angelo
    12.00 uur  14.00 uur DA Famke & Denise
    14.00 uur 16.00 uur HS Bart B
           
    31 oktober      
    10.30 uur 12.00 uur DS 1 Jennifer
    12.00 uur  14.00 uur DS 2 Joëlle
    14.00 uur 16.00 uur HS Gillian
           
    7 november      
    09.25 uur 11.00 HS Djimmy
    11.00 uur 13.00 uur DA Yaniek & Leah
    13.00 uur 15.00 uur DS 2 Lisa
    15.00 uur 17.45 uur HA Dave & Sem
           
    14 november      
    08.45 uur 11.00 uur HA Angelo & Marnix
    11.00 uur 13.00 uur DS1 ?
    13.00 uur 15.00 uur HS ?
    15.00 uur 17.00 uur HS Felix
           
    21 november      
    10.15 uur 12.00 uur DS 2 Laura Oliehoek
    12.00 uur 14.15 uur HS Pim
    14.15 uur 16.30 uur HA Ricardo & Rijk
           
    28 november      
    08.45 uur 11.00 uur DS Yoshi
    11.00 uur  13.30 uur HA Sem & Max
    13.30 uur 16.00 uur DA Cristina & Daniëlle
           
    5 december      
    09.15 uur 11.45 uur HS Zijad
    11.15 uur  13.30 uur DS 2 Manou
    13.30 uur 16.15 uur HA Marnix & Abdou
           
    12 december      
    08.45 uur 11.00 uur DS DS2
    11.00 uur  13.30 uur HA Katja & Estelle & Ilse
    13.30 uur 15.30 uur DA Ricardo & Dave
    15.30 uur 16.45 uur DA Laura Hoogstad
           
    19 december      
    10.45 uur 12.45 uur HA Rijk & Sem
    12.45 uur 14.45 uur HS Steyn