• Programma thuis

    DatumThuisteamUitteamScheidsrechtersBegeleiderDetails
    31 oktober 11:00EHC D1 (g)Oliveo D2 (g)M. (Mirte) Heidt (Scheidsrechter)-
    31 oktober 12:00EHC DC1 (d)Hellas DC2# (d)M. (Michon) Rodrigues (Scheidsrechter), C. (Cristina) Nitu (Scheidsrechter)J.Groenenboom
    31 oktober 13:10EHC DB1 (d)TOGB DB1# (d)G. (Gerard) van der Meer (Scheidsrechter)-
    31 oktober 14:25EHC HB1 (h)Hellas HB1 (h)J. (Jay) Lucas (Scheidsrechter), B. (Bj├Ârn) van Rijn (Scheidsrechter)-
    3 november 20:00EHC DMW1 (d)SOS-Kwieksport DMW1 (d)M. (Michelle) van der Meulen (Scheidsrechter)-
    7 november 09:45EHC F1 (g)Hercules F2 (g)Afgeschermd (Scheidsrechter)-
    7 november 10:40EHC D2 (g)ODIS D2 (g)
    7 november 11:30EHC D1 (g)Gemini (Z) D1 (g)M. (Michon) Rodrigues (Scheidsrechter), C. (Cristina) Nitu (Scheidsrechter)J.Groenenboom
    7 november 12:35EHC HC1# (h)Twist-Unitas HC1 (h)D. (Denise) Marques Morgado (Scheidsrechter), K. (Katja) Gijsbertsen (Scheidsrechter)J.Groenenboom
    7 november 13:45EHC HB1 (h)Oliveo HB2# (h)G. (Gerard) van der Meer (Scheidsrechter)-
    7 november 15:00EHC DA1 (d)Leidsche Rijn DA1 (d)A. (Andre) Schoenmakers (Scheidsrechter), E. (Edwin) Looijen (Scheidsrechter)
    7 november 16:20EHC DS2 (d)HVV'70 DS1 (d)M. (Michelle) van der Meulen (Scheidsrechter)-
    13 november 17:15EHC HS2 (h)Northa HS1 (h)
    13 november 19:00EHC DS1 (d)WHC (Den Haag) DS1 (d)Quintus 5,6 (Quintus) Scheidsrechter (Scheidsrechter)
    13 november 20:40EHC HS1 (h)Green Park/Handbal Aalsmeer HS2 (h)G. (Gerben) Renes (Scheidsrechter), I.D.C.J. (Ilja) van Driel (Scheidsrechter)
    14 november 09:00EHC D1 (g)VENECO/VELO D4 (g)M. (Manja) van Wissen (Scheidsrechter)-
    14 november 09:55EHC HC2 (h)EHC HC1# (h)
    14 november 11:00EHC DB1 (d)WPK/Westlandia DB2 (d)M. (Michon) Rodrigues (Scheidsrechter), C. (Cristina) Nitu (Scheidsrechter)J.Groenenboom
    14 november 12:10EHC DC1 (d)Foreholte DC1 (d)M. (Mirte) Heidt (Scheidsrechter)-
    14 november 13:25EHC HA1# (h)Atomium/Savosa HA1# (h)G. (Gerard) van der Meer (Scheidsrechter)-
    14 november 14:45EHC HB1 (h)ETC HB1# (h)T. (Tessa) Cocx (Scheidsrechter)-
    14 november 15:50EHC E1 (g)VENECO/VELO E5 (g)
    17 november 20:30EHC HMW1 (h)Gemini (Z) HMW1 (h)G. (Gerard) van der Meer (Scheidsrechter)-
    21 november 10:30EHC F1 (g)Foreholte F2# (g)Afgeschermd (Scheidsrechter)-
    21 november 11:30EHC D1 (g)Hellas D2 (g)C. (Cristina) Nitu (Scheidsrechter)-
    21 november 12:40EHC HC1# (h)WHC (Den Haag) HC1# (h)D. (Denise) Marques Morgado (Scheidsrechter), K. (Katja) Gijsbertsen (Scheidsrechter)J.Groenenboom
    21 november 13:50EHC DS2 (d)WPK/Westlandia DS5 (d)D. (Danielle) Mulder (Scheidsrechter)-
    21 november 15:10EHC DA1 (d)WPK/Westlandia DA1 (d)H. (Heino) Blaauw (Scheidsrechter)

    Bekijk alle wedstrijden

  • Programma uitwedstrijden

    WedstrijddatumThuisteamUitteamAccommodatiePlaatsDetails
    30 oktober 10:55DES'72 GC1# (g)EHC HC1# (h)Sportcentrum PapendrechtPAPENDRECHT
    30 oktober 12:35Hercules E2 (g)EHC E1 (g)Boswijk sporthal'S-GRAVENHAGE
    30 oktober 19:35DFS Arnhem/ Huissen HV HS1 (h)EHC HS1 (h)RijkerswoerdARNHEM
    31 oktober 09:00Saturnus Leiden D1 (g)EHC D2 (g)5-MeihalLEIDEN
    31 oktober 10:40Ventura-Twist HA1 (h)EHC HA1# (h)Sporthal Willem AlexanderSCHIEDAM
    31 oktober 14:05ODIS DS2 (d)EHC DS2 (d)VreeloohalDE LIER
    31 oktober 14:45HV Quintus DA2 (d)EHC DA1 (d)Eekhout HalKWINTSHEUL
    31 oktober 16:15Hellas DS2 (d)EHC DS1 (d)Hellashal'S-GRAVENHAGE
    2 november 20:30Twist-Unitas HMW1 (h)EHC HMW1 (h)OlympiahalMAASSLUIS
    5 november 20:30SOS-Kwieksport HS1 (h)EHC HS2 (h)Zuidhaghe'S-GRAVENHAGE
    6 november 10:30Oliveo E2 (g)EHC E1 (g)Het NestPIJNACKER
    6 november 17:45Drechtsteden HA1 (h)EHC HA1# (h)ReijerhalRIDDERKERK
    7 november 10:15Northa DC1# (d)EHC DC1 (d)Duinwetering sporthallenNOORDWIJK ZH
    7 november 12:00Warmunda/MSV HS1 (h)EHC HS2 (h)De GeestWARMOND
    7 november 12:45Foreholte DB1# (d)EHC DB1 (d)De TulpVOORHOUT
    7 november 14:55ODIS DS1 (d)EHC DS1 (d)VreeloohalDE LIER
    13 november 10:00Ventura F3 (g)EHC F1 (g)Sporthal Willem AlexanderSCHIEDAM
    13 november 19:00Oliveo DA1 (d)EHC DA1 (d)Het NestPIJNACKER
    14 november 09:55EHC HC2 (h)EHC HC1# (h)EHC-European Sports Dome'S-GRAVENHAGE
    14 november 10:50Foreholte D3 (g)EHC D2 (g)De TulpVOORHOUT
    14 november 12:20Saturnus Leiden DS2 (d)EHC DS2 (d)5-MeihalLEIDEN
    15 november 19:30DWS DMW1 (d)EHC DMW1 (d)GroenoordhalSCHIEDAM
    20 november 20:00RED-RAG/Tachos HS1 (h)EHC HS1 (h)De SlagenWAALWIJK
    21 november 09:15VENECO/VELO E4 (g)EHC E1 (g)VelohalWATERINGEN
    21 november 09:30Northa D1 (g)EHC D2 (g)Duinwetering sporthallenNOORDWIJK ZH
    21 november 09:50DIOS DB1 (d)EHC DB1 (d)BallonhalDEN HOORN ZH
    21 november 11:10B&B Healthcare/WHC-Hercules HA2 (h)EHC HA1# (h)Boswijk sporthal'S-GRAVENHAGE
    21 november 13:30Stompwijk'92 DS1 (d)EHC DS1 (d)Sporthal MeerhorstLEIDSCHENDAM
    21 november 14:50Hellas HS4 (h)EHC HS2 (h)Hellashal'S-GRAVENHAGE
    21 november 16:40VELO-Westlandia HC# (h)EHC HC2 (h)VelohalWATERINGEN

    Bekijk alle wedstrijden